Novinky

Trend ve zdravotní péči: komplexní přístup k pacientům

Poslal vás praktický lékař na několik specializovaných vyšetření? Zvažte výběr zdravotnického zařízení, ve kterém je k dispozici více odborných ambulancí na jednom místě. Vysvětlíme, jak poznat kvalitní zařízení poskytující komplexní péči a v čem přesně pro vás spočívají jeho výhody. Zdravotnická zařízení, ve kterých působí lékaři různých odborností, mají předpoklad splnit aktuální trend v péči o pacienty - tedy komplexnost. Pokud zařízení pečlivě dbají na kvalitu služeb a jsou dobře dostupná, jako například Medicína Plus, stávají se vyhledávanými lékařskými centry. Taková zařízení se pacientům vyplatí navštěvovat i za cenu, že se nejedná o nejbližší variantu v místě bydliště.

Trend ve zdravotní péči: komplexní přístup k pacientům

Spolupráce ambulancí znamená komfort i kvalitu péče

V zařízeních, kde je k dispozici více různých specialistů, pacienti ocení jeden z nejdůležitějších aspektů komplexní péče – propojenost a spolupráci jednotlivých ambulancí. Takové uspořádání usnadňuje organizaci vyšetření i následnou péči. V rámci jednoho zařízení lze také očekávat:

  • stejně kvalitní služby,
  • důraz na odbornost v rámci všech specializací,
  • využívání nejnovějších lékařských postupů při realizaci všech vyšetření.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vyznávají profesionalitu

Pro zařízení, která dbají o komplexní péči na nejvyšší úrovni, je samozřejmostí profesionální komunikace, spolehlivost a důraz na odbornou způsobilost všech pracovníků. Toho všeho je dobré si při výběru zařízení všímat. Pokud má zařízení zavedený také systém řízení kvality, můžete si být jisti, že dbá na bezpečnost i spokojenost pacientů. S poskytováním kvalitní a komplexní péče souvisí také pozornost věnovaná výbavě zdravotnického zařízení.

Péče podpořená službami i komunikací

Součástí komplexní péče o pacienty jsou také kvalitní lékárenské služby. Široká a prověřená nabídka produktů se vhodně doplňuje s poskytováním zdravotnických služeb. Pokud chcete mít jistotu, že jste k výběru zdravotnického zařízení přistoupili zodpovědně, věnujte pozornost všemu, co je pro vás důležité, ptejte se a nebojte se sdělit své požadavky.

(pak)

Zdroje:

http://www.webmd.com/health-insurance/how-to-choose-a-doctor#1 | www.medicinaplus.cz