Kontakty / Přijímáme nové pacienty

Kontakty

Centrum kolposkopické expertízy 222 300 620 kolposkopie@medicinaplus.cz            
Dětská fyzioterapie 284 812 518 fyzioterapie@medicinaplus.cz  
Dětská urologie 284 818 728 urologie@medicinaplus.cz  
Dětská neurologie 284 812 518 neurologie@medicinaplus.cz  
Fyzioterapie 284 812 518 fyzioterapie@medicinaplus.cz  
Gynekologie 222 252 026
gynekologie@medicinaplus.cz  
Klinická logopedie 222 514 740 logopedie@medicinaplus.cz Objednávání pacientů  po-pá 8-16 hod
Neurologie 284 812 518 neurologie@medicinaplus.cz  
Infuzní terapie 284 812 518 neurologie@medicinaplus.cz  
Ortopedie 284 812 518
ortopedie@medicinaplus.cz Pouze objednávání
Urologie 284 818 728
urologie@medicinaplus.cz  
Laserová terapie 284 812 518 neurologie@medicinaplus.cz  
Magnetoterapie 284 812 518 fyzioterapie@medicinaplus.cz  
Psychiatrie 284 812 518 psychiatrie@medicinaplus.cz  
Lékárna 296 180 249
lekarna@pharmacyplus.cz  
Lékárenský E shop 296 180 249
lekarna@pharmacyplus.cz  

 

Kde nás najdete?

LÉKAŘSKÝ DŮM  NA BOJIŠTI  PRAHA 2

Na Bojišti 2
120 00 Praha 2

Doprava MHD

Autobusem
č. 148 do stanice Na Bojišti.

Metrem
C do stanice I.P. Pavlova

Tramvají
č. 4, 6, 10, 11, 13, 16, 22 
do stanice I. P. Pavlova

Doprava autem

parkování osobních automobilů je bez problémů možné na místech určených
pro placené parkování v těsné blízkosti Lékařského domu, ve kterém se naše ordinace nachází:

  • v ulici Ke Karlovu mezi ulicemi Na Bojišti a Kateřinská
  • v protilehlém areálu Psychiatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice, Ke Karlovu 11 

 

POLIKLINIKA HVĚZDOVA PRAHA 4

Hvězdova 1601
140 00 Praha 4

Doprava MHD

Autousem
č. 134, 188, 194
do stanice Pankrác

Metrem
C do stanice Pankrác

Doprava autem

parkování osobních automobilů je možné následovně:

  • v podzemních garážích nákupního centra Arkády Pankrác
  • v přilehlých ulicích Plamínkové nebo Pujmanové